VÁMMENTES – A rendelések vámmentesek, és közvetlenül a házhoz szállítjuk!
Topcoat

KezdőlapMarófejekMarófej - Abrasztív - csiszoláshoz - és befejezéshez

Marófej - Abrasztív - csiszoláshoz - és befejezéshez   A kép nagyítása

Marófej - Abrasztív - csiszoláshoz - és befejezéshez

540 Ft  (Tartalmazza az ÁFÁt)

Abrázó marófej csiszoláshoz és finomításhoz, ideális a köröm előkészítéséhez és simításához.
Biztosítja az anyag egyenletes eltávolítását és a precíz irányítást a munka során.
Professzionális használatra tervezve, ez a marófej alkalmas mind a zselé vagy akril eltávolítására, mind a köröm felületének finomítására.
Az abrázó anyag magas hatékonyságot és tartósságot kínál, csökkenti a munkaidőt és egyenletes eredményeket biztosít.
Kompatibilis a legtöbb elektromos maróval, ez egy elengedhetetlen eszköz a precíz manikűrökhöz és pedikűrökhöz.


———

Minden termékünk 100% EREDETIés közvetlenül a hivatalos gyártóktól származik.

A Topcoat rendelésekhez MEGEFELELŐSÉGI BIZONYÍTVÁNYOK tartoznak, amelyek igazolják a termékek minőségét.



(5/5 csillagok)
Ajánlom! Nagyon elégedett vagyok. Biztosan újra rendelek. Ki fogom próbálni az összes árnyalatot. Tökéletesen fed egyetlen réteggel.
Kinga E. – 12.03.2026
(5/5 csillagok)
Amióta megkaptam a csomagomat és kinyitottam, csak ezeket a termékeket használom. Ár és minőség tekintetében felülmúlják az összes többit! És az ügyfeleim már csak ezeket kérdezik.
Miklos S. – 09.03.2026
(5/5 csillagok)
Egy nagyon jó LED lámpa a körmök számára! Nagyon gyorsan és egyenletesen szárítja a félig állandó körömlakkot, égetés nélkül. Könnyű, könnyen használható, és az érintésérzékelő hibátlanul működik. Már egy ideje használom, és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Mindenképpen megéri a pénzt!
Anasztázia K. – 04.03.2026
(5/5 csillagok)
Szia! A rendelést gyorsan elküldték, a termékek minőségesek. Nagyon elégedettnek nyilvánítom magam.
Claudia S. – 04.03.2026
(5/5 csillagok)
Nagyon jó termék. A fedőereje csodálatos. Még egyetlen rétegben is tökéletes. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem pattogzik le. És négy hét után is gyönyörű a színe.
Sandra B. – 27.02.2026
További vélemények  
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%
-58%
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
-58%
-58%
ÚJ
-58%
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
-54%
-52%
ÚJ
ÚJ
ÚJ
-49%
-49%
-49%
-49%
-49%
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ
ÚJ